Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Yurt içinde ve yurt dışında sektörde prestijli bir marka ilkesini benimseyen Çildan, 1973 yılından bu yana edindiği iş tecrübesi, iş disiplini, kalite ve güven ile birlikte 41 yıldır faaliyet gösterdiği her sektörde aranan ve tercih edilen bir markadır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her sektöre önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede robotlar üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Üretim sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak mekatronik sistemler için gerekli olan mekanik tasarım, mekanik üretim, elektrik tasarım, elektrik montaj ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaları kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile gerçekleştirerek inovatif bir yapı olmuştur.

AR-GE

Başarılı bir Tübitak firması olan ve Dünya’daki gelişmeleri yakından takip eden Çildan; ilaç, kozmetik, tekstil, gıda, matbaa ve ambalaj sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da ilk olma özelliği taşıyan projeler gerçekleştirdi.